Singlemode OS1/OS2

Pokaži:
Novo

Opt. povezovalni kabel FC/LC duplex 9/125µm OS2, LSZH, rumen, 2,0 m

Poudarki:

Duplex Jumper 9/125µ Singlemode • Vlakno: I-VH 2G 9/125µ OS1/2 • Plašč: LSZH, rumen, 3,0 mm • Uporaba: do 100 Gbit/s / 40 km • Standard: DIN EN 50173-1 in IEC /ISO 11801 • Kakovost: Vsak kabel vključuje merilni protokol

6,54
Pošljite povpraševanje!
Novo

Opt. povezovalni kabel FC/LC duplex 9/125µm OS2, LSZH, rumen, 20,0 m

Poudarki:

Duplex Jumper 9/125µ Singlemode • Vlakno: I-VH 2G 9/125µ OS1/2 • Plašč: LSZH, rumen, 3,0 mm • Uporaba: do 100 Gbit/s / 40 km • Standard: DIN EN 50173-1 in IEC /ISO 11801 • Kakovost: Vsak kabel vključuje merilni protokol

11,51
Pošljite povpraševanje!
Novo

Opt. povezovalni kabel FC/LC duplex 9/125µm OS2, LSZH, rumen, 3,0 m

Poudarki:

Duplex Jumper 9/125µ Singlemode • Vlakno: I-VH 2G 9/125µ OS1/2 • Plašč: LSZH, rumen, 3,0 mm • Uporaba: do 100 Gbit/s / 40 km • Standard: DIN EN 50173-1 in IEC /ISO 11801 • Kakovost: Vsak kabel vključuje merilni protokol

6,82
Pošljite povpraševanje!
Novo

Opt. povezovalni kabel FC/SC duplex 9/125µm OS2, LSZH, rumen, 15,0 m

Poudarki:

Duplex Jumper 9/125µ Singlemode • Vlakno: I-VH 2G 9/125µ OS1/2 • Plašč: LSZH, rumen, 3,0 mm • Uporaba: do 100 Gbit/s / 40 km • Standard: DIN EN 50173-1 in IEC /ISO 11801 • Kakovost: Vsak kabel vključuje merilni protokol

16,24
Pošljite povpraševanje!
Novo

Opt. povezovalni kabel FC/SC duplex 9/125µm OS2, LSZH, rumen, 2,0 m

Poudarki:

Duplex Jumper 9/125µ Singlemode • Vlakno: I-VH 2G 9/125µ OS1/2 • Plašč: LSZH, rumen, 3,0 mm • Uporaba: do 100 Gbit/s / 40 km • Standard: DIN EN 50173-1 in IEC /ISO 11801 • Kakovost: Vsak kabel vključuje merilni protokol

11,96
Pošljite povpraševanje!
Novo

Opt. povezovalni kabel LC-APC/LC-APC duplex 9/125µm OS2, LSZH, rumen, 2,0 m

Poudarki:

Duplex jumper 9/125µ Singlemode, APC 8° polish • Fiber: I-VH-2E 9/125µ OS2, IL (tipično)< 0,12 dB • Ovoj: LSZH, rumen, 2,0 mm O • Uporaba: Do 100 Gbit/s / 40 km • Standard: IEC 61754-15, IEC 61754-20 • Kakovost: Vsak kabel vključuje merilni protokol

6,93
Pošljite povpraševanje!
Novo

Opt. povezovalni kabel LC-APC/SC duplex 9/125µm OS2, LSZH, rumen, 20,0 m

Poudarki:

Duplex jumper 9/125µ Singlemode, APC 8° polish • Fiber: I-VH-2E 9/125µ OS2, IL (tipično)< 0,12 dB • Ovoj: LSZH, rumen, 2,0 mm O • Uporaba: Do 100 Gbit/s / 40 km • Standard: IEC 61754-15, IEC 61754-20 • Kakovost: Vsak kabel vključuje merilni protokol

Novo

Opt. povezovalni kabel LC-APC/SC-APC duplex 9/125µm OS2, LSZH, rumen, 2,0m

Poudarki:

Duplex jumper 9/125µ Singlemode, APC 8° polish • Fiber: I-VH-2E 9/125µ OS2, IL (tipično)< 0,12 dB • Ovoj: LSZH, rumen, 2,0 mm O • Uporaba: Do 100 Gbit/s / 40 km • Standard: IEC 61754-15, IEC 61754-20 • Kakovost: Vsak kabel vključuje merilni protokol

8,13
Pošljite povpraševanje!
Novo

Opt. povezovalni kabel LC/LC duplex 9/125µm OS2, LSZH, rumen, 0,5 m

Poudarki:

Kabelska povezava z optičnimi vlakni (FO) • Duplex Jumper 9/125µ Singlemode • Fiber: I-VH 2E 9/125µ OS1/2 • Ovoj: LSZH, rumen, 2 mm • Uporaba: do 100 Gbit/s / 40 km • Standard : DIN EN 50173-1 in IEC/ISO 11801 • Kakovost: Vsak kabel vključuje merilni protokol

Novo

Opt. povezovalni kabel LC/LC duplex 9/125µm OS2, LSZH, rumen, 10,0 m

Poudarki:

Kabelska povezava z optičnimi vlakni (FO) • Duplex Jumper 9/125µ Singlemode • Fiber: I-VH 2E 9/125µ OS1/2 • Ovoj: LSZH, rumen, 2 mm • Uporaba: do 100 Gbit/s / 40 km • Standard : DIN EN 50173-1 in IEC/ISO 11801 • Kakovost: Vsak kabel vključuje merilni protokol

Novo

Opt. povezovalni kabel LC/LC duplex 9/125µm OS2, LSZH, rumen, 15,0 m

Poudarki:

Kabelska povezava z optičnimi vlakni (FO) • Duplex Jumper 9/125µ Singlemode • Fiber: I-VH 2E 9/125µ OS1/2 • Ovoj: LSZH, rumen, 2 mm • Uporaba: do 100 Gbit/s / 40 km • Standard : DIN EN 50173-1 in IEC/ISO 11801 • Kakovost: Vsak kabel vključuje merilni protokol

Novo

Opt. povezovalni kabel LC/LC duplex 9/125µm OS2, LSZH, rumen, 2,0 m

Poudarki:

Kabelska povezava z optičnimi vlakni (FO) • Duplex Jumper 9/125µ Singlemode • Fiber: I-VH 2E 9/125µ OS1/2 • Ovoj: LSZH, rumen, 2 mm • Uporaba: do 100 Gbit/s / 40 km • Standard : DIN EN 50173-1 in IEC/ISO 11801 • Kakovost: Vsak kabel vključuje merilni protokol

Novo

Opt. povezovalni kabel LC/LC duplex 9/125µm OS2, LSZH, rumen, 20,0 m

Poudarki:

Kabelska povezava z optičnimi vlakni (FO) • Duplex Jumper 9/125µ Singlemode • Fiber: I-VH 2E 9/125µ OS1/2 • Ovoj: LSZH, rumen, 2 mm • Uporaba: do 100 Gbit/s / 40 km • Standard : DIN EN 50173-1 in IEC/ISO 11801 • Kakovost: Vsak kabel vključuje merilni protokol

Novo

Opt. povezovalni kabel LC/LC duplex 9/125µm OS2, LSZH, rumen, 25,0 m

Poudarki:

Duplex Jumper 9/125µ Singlemode • Vlakno: I-VH 2G 9/125µ OS1/2 • Plašč: LSZH, rumen, 2,0 mm • Uporaba: do 100 Gbit/s / 40 km • Standard: DIN EN 50173-1 in IEC /ISO 11801 • Kakovost: Vsak kabel vključuje merilni protokol

Novo

Opt. povezovalni kabel LC/LC duplex 9/125µm OS2, LSZH, rumen, 5,0 m

Poudarki:

Kabelska povezava z optičnimi vlakni (FO) • Duplex Jumper 9/125µ Singlemode • Fiber: I-VH 2E 9/125µ OS1/2 • Ovoj: LSZH, rumen, 2 mm • Uporaba: do 100 Gbit/s / 40 km • Standard : DIN EN 50173-1 in IEC/ISO 11801 • Kakovost: Vsak kabel vključuje merilni protokol

Novo

Opt. povezovalni kabel LC/LC duplex 9/125µm OS2, LSZH, rumen, 50,0 m

Poudarki:

Dupleksni enomodni optični kabel • Priključek: keramični obroček • Premer jedra: 9/125 µm • Specifikacije kabla: I-VH 2 x 1E • Nizki dim in nič halogena (LSZH/LSOH) • Barva plašča kabla: rumena

Novo

Opt. povezovalni kabel LC/SC duplex 9/125µm OS2, LSZH, rumen, 1,0 m

Poudarki:

Kabelska povezava z optičnimi vlakni (FO) • Duplex Jumper 9/125µ Singlemode • Fiber: I-VH 2E 9/125µ OS1/2 • Ovoj: LSZH, rumen, 2 mm • Uporaba: do 100 Gbit/s / 40 km • Standard : DIN EN 50173-1 in IEC/ISO 11801 • Kakovost: Vsak kabel vključuje merilni protokol

Novo

Opt. povezovalni kabel LC/SC duplex 9/125µm OS2, LSZH, rumen, 15,0 m

Poudarki:

Duplex Jumper 9/125µ Singlemode • Vlakno: I-VH 2G 9/125µ OS1/2 • Plašč: LSZH, rumen, 2,0 mm • Uporaba: do 100 Gbit/s / 40 km • Standard: DIN EN 50173-1 in IEC /ISO 11801 • Kakovost: Vsak kabel vključuje merilni protokol

Novo

Opt. povezovalni kabel LC/SC duplex 9/125µm OS2, LSZH, rumen, 5,0 m

Poudarki:

Kabelska povezava z optičnimi vlakni (FO) • Duplex Jumper 9/125µ Singlemode • Fiber: I-VH 2E 9/125µ OS1/2 • Ovoj: LSZH, rumen, 2 mm • Uporaba: do 100 Gbit/s / 40 km • Standard : DIN EN 50173-1 in IEC/ISO 11801 • Kakovost: Vsak kabel vključuje merilni protokol

Novo

Opt. povezovalni kabel LC/SC duplex 9/125µm OS2, LSZH, rumen, 7,5 m

Poudarki:

Kabelska povezava z optičnimi vlakni (FO) • Duplex Jumper 9/125µ Singlemode • Fiber: I-VH 2E 9/125µ OS1/2 • Ovoj: LSZH, rumen, 2 mm • Uporaba: do 100 Gbit/s / 40 km • Standard : DIN EN 50173-1 in IEC/ISO 11801 • Kakovost: Vsak kabel vključuje merilni protokol

Novo

Opt. povezovalni kabel LC/ST duplex 9/125µm OS2, LSZH, rumen, 2,0 m

Poudarki:

Duplex Jumper 9/125µ Singlemode • Vlakno: I-VH 2G 9/125µ OS1/2 • Plašč: LSZH, rumen, 2,0 mm • Uporaba: do 100 Gbit/s / 40 km • Standard: DIN EN 50173-1 in IEC /ISO 11801 • Kakovost: Vsak kabel vključuje merilni protokol

6,54
Pošljite povpraševanje!
Pomaknite se na vrh
Zapri
Zapri
Trgovina
Filters
0 Voziček
Zapri

Moj voziček

Nakupovalna košarica je prazna!

Nadaljuj z nakupovanjem